zostań naszym dostawcą

to się opłaca!

Zaufanie trudno zbudować, ale łatwo stracić. 

Nie oddawaj bydła w obce ręce! Po co dzielić się zyskiem z pośrednikiem, skoro my również wszystkim możemy zająć się za Ciebie? Współpracujemy nie tylko z dużymi hodowcami, ale także drobnymi rolnikami oraz pośrednikami. Prowadzimy skup na terenie Polski, Słowacji, Czech i Rumunii. Posiadamy najnowocześniejszą flotę umożliwiającą przewóz zwierząt.

Gwarantujemy darmowy transport bydła do naszego zakładu oraz szybką płatność

-- wybierz najlepszych z najlepszych --

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Współpracujemy nie tylko z dużymi hodowcami, ale także drobnymi rolnikami oraz pośrednikami. Prowadzimy skup zwierząt rzeźnych na terenie całego kraju ze szczególnym naciskiem na południe oraz zachód Polski. Poza tym skupujemy także na terenie Słowacji, Czech i Rumunii.

Jesteśmy rodzinną firmą, która od 20 lat, buduje trwałe więzi z dostawcami dzięki uczciwości i lojalności. Na przełomie dwudziestu lat wypracowaliśmy niezwykłą markę, darzoną ogromnym zaufaniem wśród hodowców oraz dostawców bydła. W swojej strategii stawiamy na zacieśnianie więzi z hodowcami bydła rzeźnego, mając na uwadze zarówno wspólne korzyści, jak i satysfakcje naszych klientów.

SYSTEM ROZLICZEŃ

Rozliczenie odbywa się na podstawie wagi bitej ciepłej WBC. Posiadamy wykwalifikowanych klasyfikatorów z uprawnieniami nadanymi przez IJHARS. 

Sposób płatności:
- przelew,
- gotówka.

Dlaczego warto z nami współpracować?
- stały wgląd w stan rozliczenia bydła,
- wgląd w historię swoich dostaw,
- premie stałego dostawcy,
- monitorowanie cen.

POLITYKA SUROWCOWA

Chcemy zawiązywać stałe relację z hodowcami bydła, w celu ciągłej poprawy jakości oferowanych przez nas produktów wołowych. W polityce od hodowli do talerza, zależy nam na uzyskaniu maksymalnie powtarzalności, co zapewnia naszym dostawcom jak i odbiorcami, jakości produktu oraz stabilności współpracy.

Smak i kruchość wołowiny to wyznacznik wyśmienitej wołowiny aby spełnić te czynniki musimy wspólnie zadbać od odpowiednią rase, wiek oraz jakość howu bydła. Wierzymy że tak skonstruowana polityka, buduje zaufanie oraz zapewniaja satysfakcję z włorzonego wkładu w produkcję najlepszej jakości wołowiny, którą ostatecznie mogą cieszyć się klienci lokalni jak i zagraniczni.

Zasady rozliczeń

Z naszymi dostawcami rozliczamy się na podstawie wagi bitej ciepłej WBC na podstawie klasyfikacji EUROP. Nie znasz tych pojęć? Nic nie szkodzi! Klikając w poniższy link dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć na ten temat.

katalog produktów cloud

NAPISZ DO NAS

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MIPOL P MIKULEC M J B PLATA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Moszczenica Wyżna 72, 33-340 Nowy Sącz nr tel. +48 18 446 25 23 adres e-mail: biuro@fhumipol.pl, NIP: 7340016446 który będzie Administratorem moich danych osobowych.
Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane przez Użytkownika Serwisu Internetowego za pomocą formularza kontaktowego, a w szczególności na pytania dotyczące oferty Administratora, a także w celu podjęcia czynności zmierzających do przesłania oferty firmy. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest udzielona zgoda. Brak udzielenia zgody uniemożliwia udzielenie odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym bądź przesłania oferty. Mam prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, nie wpłynie to jednak na zasadność dokonanego przetwarzania danych osobowych przed datą cofnięcia zgody.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo żądania przeniesienia danych osobowych. Przysługuje mi prawo do wniesienia do Administratora sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych.
Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważam, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Moje dane osobowe mogą być powierzone przez administratora podmiotom za pomocą których realizuje on cele przetwarzania danych osobowych, w szczególności hostingodawcy oraz agencji marketingowej. Szczegółowy zakres ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności dostępna pod tym adresem: fhumipol.pl/pl/regulamin

Firma Handlowo-Usługowa „Mipol”
P.Mikulec, M.J.B. Plata Spółka Jawna
Moszczenica Wyżna 72
33-340 Stary Sącz
tel./fax 0048-18/446-25-23
tel. 0048-18/449-01-05
NIP: 7340016446 Regon: 490132880

X
Oświadczenie

Niniejszym oświadczamy, że nasza firma Handlowo-Usługowa „Mipol” prowadzi ubój w sposób gwarantujący przestrzeganie prawa w odniesieniu do wymagań dotyczących bezpieczeństwa żywnościowego oraz dobrostanu zwierząt. Wszystkie procedury są zgodne z wymaganiami certyfikatów BRC (British Retail Consortium) i HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points System) oraz pod stałym nadzorem Głównego Inspektoratu Weterynarii. Proces dostawy oraz uboju zwierząt w naszych zakładach przebiega pod stałą i ciągłą kontrolą Lekarzy Weterynarii z Inspekcji Weterynaryjnej, którzy stale znajdują się w zakładzie podczas uboju i kontrolują wszystkie elementy związane z dobrostanem zwierząt oraz bezpieczeństwa produkowanego mięsa.

Oświadczamy, że współpracujemy tylko z hodowcami, którzy spełniają nasze wewnętrzne standardy oraz wymagania państwowe i zgodne z normami certyfikatów BRC (British Retail Consortium) oraz HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points System).

Oświadczamy również, że firma Handlowo-Usługowa „Mipol” nigdy nie współpracowała bezpośrednio ani pośrednio z producentami, których dotyczył reportaż wyemitowany przez stację telewizyjną TVN w dniu 29.01.2019.

Jako firma zajmująca się ubojem tuszy w pełni sprzeciwiamy się praktykom i sytuacji, która miała miejsce w.w reportażu.