zostań naszym dostawcą

to się opłaca!

Zaufanie trudno zbudować, ale łatwo stracić. 

Nie oddawaj bydła w obce ręce! Po co dzielić się zyskiem z pośrednikiem, skoro my również wszystkim możemy zająć się za Ciebie? Współpracujemy nie tylko z dużymi hodowcami, ale także drobnymi rolnikami oraz pośrednikami. Prowadzimy skup na terenie Polski, Słowacji, Czech i Rumunii. Posiadamy najnowocześniejszą flotę umożliwiającą przewóz zwierząt.

Gwarantujemy darmowy transport bydła do naszego zakładu oraz szybką płatność

-- wybierz najlepszych z najlepszych --

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Współpracujemy nie tylko z dużymi hodowcami, ale także drobnymi rolnikami oraz pośrednikami. Prowadzimy skup zwierząt rzeźnych na terenie całego kraju ze szczególnym naciskiem na południe oraz zachód Polski. Poza tym skupujemy także na terenie Słowacji, Czech i Rumunii.

Jesteśmy rodzinną firmą, która od 20 lat, buduje trwałe więzi z dostawcami dzięki uczciwości i lojalności. Na przełomie dwudziestu lat wypracowaliśmy niezwykłą markę, darzoną ogromnym zaufaniem wśród hodowców oraz dostawców bydła. W swojej strategii stawiamy na zacieśnianie więzi z hodowcami bydła rzeźnego, mając na uwadze zarówno wspólne korzyści, jak i satysfakcje naszych klientów.

SYSTEM ROZLICZEŃ

Rozliczenie odbywa się na podstawie wagi bitej ciepłej WBC. Posiadamy wykwalifikowanych klasyfikatorów z uprawnieniami nadanymi przez IJHARS. 

Sposób płatności:
- przelew,
- gotówka.

Dlaczego warto z nami współpracować?
- stały wgląd w stan rozliczenia bydła,
- wgląd w historię swoich dostaw,
- premie stałego dostawcy,
- monitorowanie cen.

POLITYKA SUROWCOWA

Chcemy zawiązywać stałe relację z hodowcami bydła, w celu ciągłej poprawy jakości oferowanych przez nas produktów wołowych. W polityce od hodowli do talerza, zależy nam na uzyskaniu maksymalnie powtarzalności, co zapewnia naszym dostawcom jak i odbiorcami, jakości produktu oraz stabilności współpracy.

Smak i kruchość wołowiny to wyznacznik wyśmienitej wołowiny aby spełnić te czynniki musimy wspólnie zadbać od odpowiednią rase, wiek oraz jakość howu bydła. Wierzymy że tak skonstruowana polityka, buduje zaufanie oraz zapewniaja satysfakcję z włorzonego wkładu w produkcję najlepszej jakości wołowiny, którą ostatecznie mogą cieszyć się klienci lokalni jak i zagraniczni.

Zasady rozliczeń

Z naszymi dostawcami rozliczamy się na podstawie wagi bitej ciepłej WBC na podstawie klasyfikacji EUROP. Nie znasz tych pojęć? Nic nie szkodzi! Klikając w poniższy link dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć na ten temat.

katalog produktów cloud

NAPISZ DO NAS

Firma Handlowo-Usługowa „Mipol”
P.Mikulec, M.J.B. Plata Spółka Jawna
Moszczenica Wyżna 72
33-340 Stary Sącz
tel./fax 0048-18/446-25-23
tel. 0048-18/449-01-05
NIP: 7340016446 Regon: 490132880