25 lat doświadczenia

na rynku lokalnym i zagranicznym

rodzinne wartośći

Już od 1990 roku zaopatrujemy naszych klientów w najwyższej jakości wołowinę. Przez ten czas dwie rzeczy pozostały niezmienne - rodzinny styl współpracy i wyjątkowa jakość naszego produktu. Inspirowanie przez wspaniały beskidzki pejzaż, pracujemy nad tym by wołowina z Mipolu zyskiwała sobie należne uznanie i popularność na polskim i zagranicznym rynku. 

Przekonaj się dlaczego warto z nami współpracować.

HISTORIA FIRMY

Zaczeło się w bajecznym krajobrazie beskidzkim na południu Polski. Od 1990 roku istniejemy na rynku jako firma rodzinna, założona przez Piotra Mikulec oraz Józefa, Mieczysława i Bożene Plata. Od początków dzialaności naszą pasją jest wołowina. Dzięki tej właśnie pasji a także wysiłkowi jaki wkładany w rozwój oraz poprawę jakości oferowanych produktów, firma może poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku krajowym jak i zagranicznym. 

Przełomowym rokiem w działalności firmy był rok 2004, wtedy to zakończona została budowa nowoczesnego zakładu, spełniającego wszystkie wymogi Unii Europejskiej. Wstąpienie w szeregi działaności firmy drugiego pokolenie , z zakorzenioną pasją oraz świeżością pomysłów, spowodowało narzucenie zakładowi wysokiego tempa rozwoju, zaś ciągłe inwestycje związane z najnowocześniejszą technologią, gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Doświadczeniu naszych wieloletnich pracowników sprawia że jesteśmy w stanie podołać wszystkim narzucanym normom i wytycznym. 

RYNKI ZBYTU NA PRZESTRZENI LAT

Nasza firma jako pierwsza w Polsce rozpoczęła współpracę z odbiorcami w krajach takich jak Bułgaria, Macedonia i Kosowo. Po wejściu do Unii Europejskiej rozszerzyliśmy katalog klientów we wszystkich krajach członkowskich. Warto nadmienić iż nasza wołowina trafia na stół najbardziej wymagających klientów w Włoszech, Francji, oraz Hiszpani. Nie spoczęliśmy jednak na laurach. Ekspansja Mipol trwa w najlepsze. Nasze produkty trafiają w najodleglejsze zakątki naszego globu – m.in. do Azji. 

Posiadamy uprawnienia sprzedażowe nadane w wyniku decyzji administracyjnej do krajów takich jak: Azerbejdżan, Albania, Bośnia i Hercegowina, Uzbekistan, Gruzja, Mołdawia, Turcja, Hongkong, Japonia, Izrael.

Prowadzimy także wywóz na rynki państw trzecich, które nie wymagają posiadania decyzji uprawniającej do wysyłek produktów pochodzenia zwierzęcego:  Angola, Ghana, Jordania, Kirgistan, Kuba ,Kongo ,Kosowo, Macedonia ,Niger ,Nikaragua, Polinezja Francuska, Salwador, Serbia, Sudan, Tunezja, Turkmenistan, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Ukraina.

MISJA FIRMY

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całej Europy. Zależy nam na pielegnacji tradycjii, która owocuje, stabilonością współpracy z naszymi klientami. Dzięki kolejnemu pokoleniu firma wyrasta na zakład, który śmiało rywalizować może z dowolnym reprezentantem zagranicznej konkurencji. Ciągłemu polepszeniu ulega nie tylko proces produkcji, ale także sposób magazynowania, logistyki oraz współpracy z hodowcami. Idziemy z duchem czasu. Jesteśmy na etapie w którym nie musimy gonić standardów, ale sami możemy je wyznaczać

Pozostajemy w kontaktach biznesowych z partnerami na całym świecie. Powtarzalność, stabilność, daje nam poczucie satysfkacji z wykonywanych działań. Misję firmy możemy zamknąć w krótkim zdaniu: "Dbanie o jakość współpracy w celu produkcji powtarzalnej jakości wołowiny"

Zmieniamy się dla ciebie

  • old logo
  • arrow
  • new logo
katalog produktów cloud

NAPISZ DO NAS

Firma Handlowo-Usługowa „Mipol”
P.Mikulec, M.J.B. Plata Spółka Jawna
Moszczenica Wyżna 72
33-340 Stary Sącz
tel./fax 0048-18/446-25-23
tel. 0048-18/449-01-05
NIP: 7340016446 Regon: 490132880