-- Aktualności --

-- MIPOL --

Nowy Rozbiór

  • calendar 19.04.2016

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, podjęliśmy decyzję o gruntownej przebudowie hali rozbioru, wraz z magazynami i chłodniami. Jakość i wydajność to cechy, na których nam najbardziej zależało, dlatego już na etapie tworzenia planu rozbioru zaproponowaliśmy „wiszącą”, w pełni zautomatyzowaną linę. Udało nam się stworzyć nowy magazyn, który jest w stanie pomieścić aż 300 sztuk ćwierci, zachowując przy tym odpowiednią temperaturę przechowalniczą.

To nie wszystkie zmiany... w trosce o najwyższą jakość, w hali rozbioru oraz pakowalni całkowicie zmieniliśmy system chłodzenia, dzięki któremu w lepszy sposób jesteśmy w stanie kontrolować panującą tam temperaturę.  Z kolei jeśli chodzi o rozbiory – nowa linia posiada aż 24 stanowiska, w tym 14 wiszących, 7 płaskich oraz 3 taśmy do odprowadzania elementów, kości i timingów. Firma w ostatnim czasie zaopatrzyła się także w automatyczną pakowarkę próżniową z przenośnikiem taśmowym Cryovac® VACUUM PACKER oraz w obkurczarkę tunelową Cryovac® ST98-600, wykorzystującą gorącą wodę do zmniejszania objętości produktów opakowanych w termokurczliwe woreczki. Tak skonstruowana, nowoczesna linia zapewnia odpowiedni sposób pakowania mięsa wołowego, wydłużając tym samym znacznie termin przydatności produktów oraz wpływając bezpośrednio na bezpieczeństwo i higienę.

W związku z liczną ilością zamówień i koniecznością powiększenia hali ekspedycyjnej i części składowej udało nam się zaadaptować pomieszczenia, które do tej pory były wyłączone z produkcji. Wszystkie powyższe zmiany przełożyły się na zwiększone moce przerobowe rozbioru i jeszcze wyższą jakość naszych usług. Nowa linia pozwala nam obecnie na rozebranie aż 200 ton najlepszej jakości mięsa wołowego tygodniowo, a wszystko to w trybie jednozmianowym.

katalog produktów cloud

napisz do nas

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MIPOL P MIKULEC M J B PLATA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Moszczenica Wyżna 72, 33-340 Nowy Sącz nr tel. +48 18 446 25 23 adres e-mail: biuro@fhumipol.pl, NIP: 7340016446 który będzie Administratorem moich danych osobowych.
Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane przez Użytkownika Serwisu Internetowego za pomocą formularza kontaktowego, a w szczególności na pytania dotyczące oferty Administratora, a także w celu podjęcia czynności zmierzających do przesłania oferty firmy. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest udzielona zgoda. Brak udzielenia zgody uniemożliwia udzielenie odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym bądź przesłania oferty. Mam prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, nie wpłynie to jednak na zasadność dokonanego przetwarzania danych osobowych przed datą cofnięcia zgody.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo żądania przeniesienia danych osobowych. Przysługuje mi prawo do wniesienia do Administratora sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych.
Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważam, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Moje dane osobowe mogą być powierzone przez administratora podmiotom za pomocą których realizuje on cele przetwarzania danych osobowych, w szczególności hostingodawcy oraz agencji marketingowej. Szczegółowy zakres ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności dostępna pod tym adresem: fhumipol.pl/pl/regulamin

Firma Handlowo-Usługowa „Mipol”
P.Mikulec, M.J.B. Plata Spółka Jawna
Moszczenica Wyżna 72
33-340 Stary Sącz
tel./fax 0048-18/446-25-23
tel. 0048-18/449-01-05
NIP: 7340016446 Regon: 490132880

X
Oświadczenie

Niniejszym oświadczamy, że nasza firma Handlowo-Usługowa „Mipol” prowadzi ubój w sposób gwarantujący przestrzeganie prawa w odniesieniu do wymagań dotyczących bezpieczeństwa żywnościowego oraz dobrostanu zwierząt. Wszystkie procedury są zgodne z wymaganiami certyfikatów BRC (British Retail Consortium) i HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points System) oraz pod stałym nadzorem Głównego Inspektoratu Weterynarii. Proces dostawy oraz uboju zwierząt w naszych zakładach przebiega pod stałą i ciągłą kontrolą Lekarzy Weterynarii z Inspekcji Weterynaryjnej, którzy stale znajdują się w zakładzie podczas uboju i kontrolują wszystkie elementy związane z dobrostanem zwierząt oraz bezpieczeństwa produkowanego mięsa.

Oświadczamy, że współpracujemy tylko z hodowcami, którzy spełniają nasze wewnętrzne standardy oraz wymagania państwowe i zgodne z normami certyfikatów BRC (British Retail Consortium) oraz HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points System).

Oświadczamy również, że firma Handlowo-Usługowa „Mipol” nigdy nie współpracowała bezpośrednio ani pośrednio z producentami, których dotyczył reportaż wyemitowany przez stację telewizyjną TVN w dniu 29.01.2019.

Jako firma zajmująca się ubojem tuszy w pełni sprzeciwiamy się praktykom i sytuacji, która miała miejsce w.w reportażu.