-- Aktualności --

-- MIPOL --

Modernizacja zakładu

  • calendar 21.04.2016

Dynamicznie rozwijający się rynek i ewoluujące potrzeby konsumentów zmotywowały nas do podjęcia gruntownej modernizacji zakładu. 10 Stycznia bieżącego roku, zgodnie z misją firmy, rozpoczęliśmy generalny remont: zaczynając od klatki ubojowej, o której mieliśmy okazję już pisać, poprzez usprawnienie linii ubojowej i całkowitą przebudowę hali rozbiorowej, wraz z chłodniami i magazynami. W myśl ciągłej poprawy jakości inwestycję zwieńczyliśmy dostosowaniem systemu informatycznego oraz usprawnieniem HACCP / BRC.

W pełni odświeżone chłodnictwo na rozbiorze oraz inwestycja w zaawansowane maszyny Cryovac® zaowocowały poprawą warunków przechowywania mięsa, zwiększając tym samym znacznie jego jakość. Po ostatnich zmianach zakład jest już w pełni dostosowany do produkcji mięsa Halal oraz mięsa koszernego, wraz z administracyjnym pozwoleniem wysyłki mięsa na teren Izraelu. Powyższe zmiany przełożyły się bezpośrednio na moce przerobowe zakładu – 1340 sztuk dziennie, jak i moce rozbiorowe – do 200 ton tygodniowo.

Po więcej informacji odsyłany do działu Aktualności, a konkretniej do notatek NOWY ROZBIÓR oraz KLATKA UBOJOWA

 

katalog produktów cloud

napisz do nas

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MIPOL P MIKULEC M J B PLATA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Moszczenica Wyżna 72, 33-340 Nowy Sącz nr tel. +48 18 446 25 23 adres e-mail: biuro@fhumipol.pl, NIP: 7340016446 który będzie Administratorem moich danych osobowych.
Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane przez Użytkownika Serwisu Internetowego za pomocą formularza kontaktowego, a w szczególności na pytania dotyczące oferty Administratora, a także w celu podjęcia czynności zmierzających do przesłania oferty firmy. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest udzielona zgoda. Brak udzielenia zgody uniemożliwia udzielenie odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym bądź przesłania oferty. Mam prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, nie wpłynie to jednak na zasadność dokonanego przetwarzania danych osobowych przed datą cofnięcia zgody.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo żądania przeniesienia danych osobowych. Przysługuje mi prawo do wniesienia do Administratora sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych.
Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważam, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Moje dane osobowe mogą być powierzone przez administratora podmiotom za pomocą których realizuje on cele przetwarzania danych osobowych, w szczególności hostingodawcy oraz agencji marketingowej. Szczegółowy zakres ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności dostępna pod tym adresem: fhumipol.pl/pl/regulamin

Firma Handlowo-Usługowa „Mipol”
P.Mikulec, M.J.B. Plata Spółka Jawna
Moszczenica Wyżna 72
33-340 Stary Sącz
tel./fax 0048-18/446-25-23
tel. 0048-18/449-01-05
NIP: 7340016446 Regon: 490132880