-- Aktualności --

-- MIPOL --

25 Lecie Firmy

  • calendar 26.02.2016

Szanowni Państwo,

W ciągu ostatnich 25 lat obecności firmy Mipol na rynku wiele się wydarzyło…To niesamowite jak bardzo zmienił się świat wokół nas i jak bardzo zmieniliśmy się my sami. Polska zmieniła nie tylko ustrój polityczny, ale także doczekała się rewolucji gospodarczej dzięki wejściu do Unii Europejskiej.

Ćwierć wieku to wystarczająca ilość czasu, aby móc spojrzeć wstecz i zastanowić się nad tym komu tak właściwie powinniśmy być wdzięczni za obecny stan rzeczy. Specjalne podziękowania należą się przede wszystkim tym, bez których nasze istnienie nie miałoby sensu – hodowcom, dostawcom i pracownikom. To dzięki Wam z małej lokalnej i rodzinnej firmy, możemy poszczycić się w dniu dzisiejszym ugruntowaną pozycją nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym.

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim nas darzycie!

Z poważaniem,

Piotr Mikulec

katalog produktów cloud

napisz do nas

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MIPOL P MIKULEC M J B PLATA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Moszczenica Wyżna 72, 33-340 Nowy Sącz nr tel. +48 18 446 25 23 adres e-mail: biuro@fhumipol.pl, NIP: 7340016446 który będzie Administratorem moich danych osobowych.
Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane przez Użytkownika Serwisu Internetowego za pomocą formularza kontaktowego, a w szczególności na pytania dotyczące oferty Administratora, a także w celu podjęcia czynności zmierzających do przesłania oferty firmy. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest udzielona zgoda. Brak udzielenia zgody uniemożliwia udzielenie odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym bądź przesłania oferty. Mam prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, nie wpłynie to jednak na zasadność dokonanego przetwarzania danych osobowych przed datą cofnięcia zgody.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo żądania przeniesienia danych osobowych. Przysługuje mi prawo do wniesienia do Administratora sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych.
Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważam, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Moje dane osobowe mogą być powierzone przez administratora podmiotom za pomocą których realizuje on cele przetwarzania danych osobowych, w szczególności hostingodawcy oraz agencji marketingowej. Szczegółowy zakres ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności dostępna pod tym adresem: fhumipol.pl/pl/regulamin

Firma Handlowo-Usługowa „Mipol”
P.Mikulec, M.J.B. Plata Spółka Jawna
Moszczenica Wyżna 72
33-340 Stary Sącz
tel./fax 0048-18/446-25-23
tel. 0048-18/449-01-05
NIP: 7340016446 Regon: 490132880